Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tipy

 


Použití power gelu s betainovými peletkami

Pro letní chytání se skvělě hodí zatraktivnění nástrah pomocí power gelů a betainových mini-peletek. Toto vše firma chytil nabízí a tak bych rád přidal návod přípravy takto upravené nástrahy, která v letních měsících dobře a rychle funguje.

Budeme potřebovat boilie, power gel, betainové minipelety o průměru 1,5mm a samozřejmě boilie jehlu. Boilie navlečeme pod háček pomocí boilie jehly.

 

Poté boilie navlečené pod háčkem namočíme do vody a obalíme ho v power gelu.

Po obalení boilie v power gelu, opět namočíme boilie ve vodě.

Po namočení boilie obaleného v power gelu, obalíme boilie betainovými minipeletkami.

Poté je nástraha připravena k lovu. Celý postup lze ještě několikrát opakovat a vytvořit tak na boilie několik vrstek z peletek a power gelu.

Po chvilce ve vodě, se začnou peletky s power gelem postupně rozpouštět a vytvářet tak kolem boilie atraktivní mrak z power gelu a peletek.

Přeji Vám mnoho úspěchů a věřím, že se Vám toto zatraktivnění nástrahy osvědčí alespoň stejně jako mně.

// za ppcarp Pavel Bařina


Pronájem rybářské boudy

V roce 2014 si pro nás Čelákovická organizace připravila novinku v podobě pronájmu rybářské boudy na revíru místního významu Grádo 411 139. Jedná se o Buňku s kuchyňským koutem, dvěmi lůžky a kamnama. Bouda je zatím bez přívodu vody a elektřiny. Vše se bude dodělávat postupně dle zájmu rybářů. Cena chaty je konečná 800kč/týden, vždy od soboty do soboty. Pronájem pro rok 2014 je možný od května do října. Více informací najdete zde: http://revirgrado.webnode.cz/ubytovani-grado-/

// za ppcarp Pavel Bařina

TOPlist